W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Rozumiem, zamknij informację.

NAGRODY

W 1990 roku – I nagroda w konkursie zamkniętym Naczelnego Architekta Warszawy na zagospodarowanie terenu w kwartale ulic Marszałkowska, Świetokrzyska, Zielna, Królewska (tzw – Domy Towarowe Centrum – Bis).

W 1999 roku autorzy projektu WFC otrzymali wyróżnienie w konkursie zorganizowanym przez SARP i Polski Cement na najlepszą realizację architektoniczną z użyciem technologii żelbetowej.

W 1999 roku autorzy zostali uhonorowani nagrodą II stopnia Ministra MSWiA za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury i budownictwa za zrealizowany projekt „Centrum bankowo-biurowego KASKADA” w Warszawie przy ul. Siennej.

W 2000 roku w zamkniętym konkursie na studium koncepcyjne zagospodarowania narożnika Żurawia / Marszałkowska w Warszawie zorganizowanym przez Naczelnego Architekta Warszawy, MKUA wskazała na projekt naszego autorstwa - jako projekt najlepszy.

W 2004 roku zespół otrzymał nagrodę III stopnia Ministra Infrastruktury za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury i budownictwa za zrealizowany „Projekt budynku mieszkalno – usługowego” w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 12/14.